0950 414 415

Služby

Služby

Čo vám prináša Európsky veľkosklad okien FENSTER HAUS a.s.? Pre svojich obchodných partnerov ponúka okamžitý prístup k veľkoobchodným cenám a objednávaciemu systému pre okná a dvere od zmluvných výrobcov v celej EÚ. Ďalej ponúka komplexné zastrešenie problematiky okien a dverí. Od možnosti telefonickej objednávky bez zálohy, cez uskladnenie a vyskladnenie okien a dverí v našich skladových priestoroch do termínu montáže, až po splátkový predaj a úplné prefinancovanie vašich zákaziek.

Registrácia obchodného partnera

Online objednávka

Garantovaná výroba

Uskladnenie a vyskladnenie tovaru

Pre-financovanie Vašich zákaziek

Záručná doba 5 rokov

Online porovnanie cien okien
Online objednavka
Zameranie a následná výroba
Montáž
Prefinancovanie zákaziek
Záručný a pozáručný servis

Registrácia obchodného partnera

Na základe dlhoročných zmluvných vzťahov s výrobcami vieme pre našich obchodných partnerov zabezpečiť veľkoobchodné ceny aj pre maloobchodných odberateľov. Pokiaľ ste sa rozhodli pre spoluprácu s naším veľkoskladom FENSTER HAUS a.s., obchodný zástupca vám pripraví zmluvu a po jej podpise vašu spoločnosť zaregistruje do nášho systému.

Online objednávka

Cez web stránku www.fensterhaus.sk máte ihneď prístup k objednávaciemu systému pre okná a dvere od našich zmluvných výrobcov v celej Európe. Objednávky môžu naši obchodní partneri zadávať aj telefonicky, alebo cez prideleného obchodného zástupcu. Po úhrade troch zálohových faktúr si môžu obchodní partneri zadať do výroby okná alebo dvere aj bez nutnosti úhrady zálohovej faktúry.

Garantovaná výroba

Vďaka naším viac ako 20-ročným obchodným partnerstvám vieme pre svojich odberateľov garantovať výrobu a dodanie tovaru do troch týždňov po úhrade zálohovej faktúry. Táto garancia je zmluve daná a nie je viazaná ani na veľkosť objednávky, ani na počet kusov okien alebo dverí, ktoré objednávka obsahuje.

Uskladnenie a vyskladnenie tovaru

Pre svojich obchodných partnerov ponúkame možnosť uskladnenia tovaru v našich poistených a monitorovaných skladových priestoroch o ploche 2500 m2 v Bratislave a v Brne. Takisto ponúkame pre našich partnerov vyskladnenie tovaru a dovoz na požadovanú adresu.

Prefinancovanie vašich zákaziek

Pre našich stálych obchodných partnerov ponúkame možnosť prefinancovania zákaziek až do výšky 100% potrebných finančných prostriedkov. Pokiaľ máte záujem o prefinancovanie vašich zákaziek, je potrebné kontaktovať vášho obchodného zástupcu.

Záručná doba 5 rokov

Záruku na okná a dvere poskytujeme v celej EÚ v lehote 5 rokov od zakúpenia výrobku našim partnerom. Dodržiavanie záručného a pozáručného servisného plánu zabezpečí vašim klientom predĺženie životnosti okien a dverí a zaručí im ich 100%-nú funkčnosť počas celého životného cyklu.

Kontaktujte nás

Spoločnosť: *

Email: *

Vaša správa: *

Polia označené * sú povinné