0950 414 415

Produkty

Okná

Dvere

Terasové systémy

Garážové brány

Typ

Plastové okná

Hliníkové okná

Drevené okná

Drevo-hliníkové okná

Typ

Plastové dvere

Hliníkové dvere

Drevené dvere

Typ

HST portály

PSK portály

Harmoniky

Značka

GEALAN S8000IQ

GEALAN S9000

IGLO Light

IGLO 5

IGLO Energy

Značka

Aluprof MB-45

Aluprof MB-70

Aluprof MB-70HI

Aluprof MB-86SI

Značka

SOFTLINE-68, 78, 88

Značka

DUOLINE-68, 78, 88

Značka

GEALAN S8000IQ

GEALAN S9000

IGLO 5

IGLO Energy

Značka

Aluprof MB-45

Aluprof MB-70

Aluprof MB-70HI

Aluprof MB-86SI

Značka

SOFTLINE 68

Značka

GEALAN S9000 HST

IGLO-HS

MB-77HS/MB-77HI

DUOLINE-HS

SOFTLINE-HS

Značka

GEALAN S8000IQ PSK

GEALAN S9000 PSK

IGLO Light PSK

IGLO 5 PSK

IGLO Energy PSK

MB-70/MB-70HI PSK

DUOLINE PSK

SOFTLINE PSK

Značka

MB-86 FOLD

SOFTLINE 68

Výrobcovia

Výrobcovia

Európsky veľkosklad okien zastrešuje pod jednou strechou najväčších renomovaných výrobcov okien a dverí v Európe. Na základe dlhoročných zmluvných vzťahov s výrobcami vieme pre našich obchodných partnerov zabezpečiť veľkoobchodné ceny aj pre maloobchodných odberateľov.

GEALAN

GEALAN je jedným z popredných európskych výrobcov plastových profilov pre okná a dvere. Nadčasové plastové profily GEALAN predstavujú v súčasnej ponuke plastových profilov najvyšší komfort, cenovo dostupné riešenia a plastové okná najvyššej triedy pre pasívne a nízkoenergetické domy.

Zistiť viac

Schüco

Spoločnosť Schüco vyvíja a ponúka systémové riešenie pre okná, dvere, fasády, posuvné systémy, bezpečnostnú techniku a tieniace systémy už od roku 1951. Schüco, ako technologický líder a svetová autorita pre okná, dvere a fasády, neustále presadzuje nepretržité inovácie v oblasti okenných systémov.

Zistiť viac

Aluprof

Spoločnosť Aluprof patrí medzi popredných výrobcov hliníkových systémov v Európe. Aluprof ponúka optimálne riešenie pre novostavby, ale i pri výmene starých okien za nové. Viaceré hliníkové systémy Aluprof sú certifikované v nemeckom inštitúte Passive House v Darmstadte.

Zistiť viac

Siegenia

Skupina Siegenia Gruppe vyvíja riešenia, ktoré vytvárajú z miestností priestor pre život. S inovativým širokým portfóliom výrobkov pre moderné okenné, dverové a komfortné systémy.

Zistiť viac

Pilkington

Spoločnosť Pilkington je nadnárodná spoločnosť na výrobu skla so sídlom vo Veľkej Británii. Je dcérskou spoločnosťou NGS Group so sídlom v Japonsku.

Zistiť viac

Pemat

V roku 2009 sa firma PEMAT Slovakia presťahovala do vlastných novopostavených priestorov a získala CERTIFIKÁT KVALITY ISO 9001,čo znamená výrazný krok vpred pre zlepšenie kvality výrobkov a služieb poskytnutých zákazníkovi.

Zistiť viac

Drutex

Spoločnosť DRUTEX S.A. s výrobným potenciálom umožňujúcim výrobu až 7000 kusov okien denne je popredným výrobcom v Európe. Vo svojej ponuke má okrem výrobkov z PVC aj drevené a hliníkové okná a dvere, hliníkové fasády, zimné záhrady, protipožiarné dvere a rolety.

Zistiť viac

Kontaktujte nás

Meno: *

Email: *

Vaša správa: *

Polia označené * sú povinné