0948 799 399

Výrobcovia

Výrobcovia

Európsky veľkosklad okien zastrešuje pod jednou strechou najväčších renomovaných výrobcov okien a dverí v Európe. Na základe dlhoročných zmluvných vzťahov s výrobcami vieme pre našich obchodných partnerov zabezpečiť veľkoobchodné ceny aj pre maloobchodných odberateľov.

GEALAN

GEALAN je jedným z popredných európskych výrobcov plastových profilov pre okná a dvere. Nadčasové plastové profily GEALAN predstavujú v súčasnej ponuke plastových profilov najvyšší komfort, cenovo dostupné riešenia a plastové okná najvyššej triedy pre pasívne a nízkoenergetické domy.

Zistiť viac

Schüco

Spoločnosť Schüco vyvíja a ponúka systémové riešenie pre okná, dvere, fasády, posuvné systémy, bezpečnostnú techniku a tieniace systémy už od roku 1951. Schüco, ako technologický líder a svetová autorita pre okná, dvere a fasády, neustále presadzuje nepretržité inovácie v oblasti okenných systémov.

Zistiť viac

Aluprof

Spoločnosť Aluprof patrí medzi popredných výrobcov hliníkových systémov v Európe. Aluprof ponúka optimálne riešenie pre novostavby, ale i pri výmene starých okien za nové. Viaceré hliníkové systémy Aluprof sú certifikované v nemeckom inštitúte Passive House v Darmstadte.

Zistiť viac

Siegenia

Skupina Siegenia Gruppe vyvíja riešenia, ktoré vytvárajú z miestností priestor pre život. S inovativým širokým portfóliom výrobkov pre moderné okenné, dverové a komfortné systémy.

Zistiť viac

Pilkington

Spoločnosť Pilkington je nadnárodná spoločnosť na výrobu skla so sídlom vo Veľkej Británii. Je dcérskou spoločnosťou NGS Group so sídlom v Japonsku.

Zistiť viac

Pemat

V roku 2009 sa firma PEMAT Slovakia presťahovala do vlastných novopostavených priestorov a získala CERTIFIKÁT KVALITY ISO 9001,čo znamená výrazný krok vpred pre zlepšenie kvality výrobkov a služieb poskytnutých zákazníkovi.

Zistiť viac

Kontaktujte nás

Meno: *

Email: *

Vaša správa: *

Polia označené * sú povinné